Anioł Imamjah

  Witajcie w ten przepiękny, wiosenny, słoneczny dzień :) Ale jestem naładowana dobrą energią, to chyba przez te moje Anioły i kontakt z nimi, a do tego jeszcze ta cudna pogoda. Wysyłam Wam dziś jednego z moich ulubionych Aniołów. Zwracam się do niego w każdej trudnej sytuacji. Anioł jak zawsze malowany farbami akrylowymi i lakierowany :) A teraz to co najważniejsze - kilka słów na temat Anioła Imamjaha. Polecam Wam go - pamiętajcie o Nim a On nie zapomni o Was :)


         Anioł Imamjah opiekuje się urodzonymi w dniach 8 - 12 grudnia. Należy do Chóru VII – ZWIERZCHNOŚĆ. Jego imię oznacza „Boska szlachetność”. Wysyła promieniowanie w kolorze fioletu, aktywne pomiędzy godziną 17.00 a 17.20.
Odpowiada za niezależną, samodzielną pracę, wyzwolenie z ograniczeń, chroni przed cierpieniem, separacją i nadmierną impulsywnością. Jego moc sprawia, że niemożliwe staje się możliwym, a zły los odchodzi bezpowrotnie. Imamjah ratuje z opresji, pomaga w beznadziejnych sytuacjach. Dzięki niemu człowiek odzyskuje wiarę, siłę i motywację do działania.

Atrybut – dłoń Fatimy.15 komentarzy:

 1. Cudne te twoje Anioły. Muszę odnaleźć swojego "stróża".

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczny aniołek:) Pozdrawiam wiosennie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ooo znam tą dłoń :) kupiłam ostatnio przywieszki do biżuterii takie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ach, te Twoje anioły . Cudowne!!!! Pozdrawiam Justyś :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczny!
  Już niedługo będzie mój ;)
  nie mogę się doczekać..

  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Aniołek jest odzwierciedleniem Twojego talentu :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Przepiękny aniołek i do tego lubię kolor fioletowy :)
  pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 8. Kolejny piękny aniołek Justynko i do tego ciekawy jego opis :-) Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo, ale to bardzo dziękuje wszystkim zaglądającym na mojego bloga i komentującym :) To bardzo miłe, raduje i sprawia, że człowiekowi się chce :) Pozdrawiam serdeczni i zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń

 10. Dzień dobry,

  reprezentuję stronę ZrobiszToSam.com, polski agregator blogów DIY i rękodzielniczych. Spodobał nam się Twój blog i dlatego chcielibyśmy zaprosić Cię do naszej społeczności bloggerów.

  Nasza strona oferuje Ci darmową promocję bloga oraz możliwość nawiązania kontaktów z ludźmi o podobnych zainteresowaniach.

  Po więcej szczegółów zapraszam na stronę:
  http://zrobisztosam.com

  Agregator działa na tym samym silniku co najlepszy polski agregator kulinarny "Mikser Kulinarny", ze ZrobiszToSam.com chcemy powtórzyć ten sukces :)

  Zapraszam i pozdrawiam!

  Anita

  OdpowiedzUsuń

Pozostaw po sobie ślad :) Napisz co o tym sądzisz :) Będę bardzo wdzięczna :)

Copyright © 2016 Sunflower - w wolnej chwili... , Blogger