Ażurowe kolczyki

     Kocham kolczyki. Ponoć plemiona afrykańskie wierzyły, że kolczyk jest amuletem, zamykającym demonom drogę do wnętrza człowieka, a na Alasce oznaczały pozycję społeczną i zamożność.
Obecną modę na kolczyki zawdzięczamy dzieciom kwiatom, preferującym modę na kolczyki robione z nieszlachetnych materiałów, tj. drewna, koralików, patyczków, nici... Dziś kolczyki to przede wszystkim ozdoba, a ich wzory zmieniają się zgodnie z trendami w modzie. Do mnie przemawiają kolczyki robione ręcznie. Ich wyjątkowość wynika przede wszystkim z tego, że są niepowtarzalne.
A oto kilka pomysłów na ażurowe kolczyki. 


Kupuje się gotowe, piękne, ażurowe kształty od producenta, maluje bardzo szybko i można wykazać się inwencją twórczą. W sklepach było całe mnóstwo takich kolczyków, ale najczęściej malowane były na jeden kolor. Nie lepiej samej stworzyć swoje własne, oryginalne, niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju kolczyki, założyć je, iść do pracy, na randkę, spotkanie z przyjaciółmi i mieć świadomość, że to moje dzieło, że nikt nie ma takich samych, nawet jeśli są podobne nigdy nie będą identyczne :) A oto kilka moich dzieł.Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic

2 komentarze:

  1. rzeczywiście są przepiękne i malowane tak jak w duszy gra :) to jest to co lubię

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję, to takie miłe :) aż się chce tworzyć dalej :)

    OdpowiedzUsuń

Pozostaw po sobie ślad :) Napisz co o tym sądzisz :) Będę bardzo wdzięczna :)

Copyright © 2016 Sunflower - w wolnej chwili... , Blogger