Jamniki górą...

Zdenerwowany sąsiad mówi do sąsiada:
- Pański jamnik ugryzł mnie przed chwilę w łydkę!
- A co? Spodziewał się pan, że takie małe zwierzątko ugryzie pana w szyję???  Mam jamnika, co prawda takiego trochę oszukanego - ale mam:) Bardzo lubię jamniki za ich charakterek:) Są, z jednej strony bardzo radosne i ruchliwe, z drugiej zaś uparte i nieustępliwe, ze skłonnością do obrażania się i okazywania tego właścicielom. Doskonałe z nich stróże, gdyż strasznie głośno szczekają. Jamniki są wyjątkowo towarzyskie, przywiązane i lojalne, ale wymagają szczególnej uwagi, troski i zainteresowania. Poza tym:
 • nie ślinią się
 • nie znoszą samotności
 • nie są psami obronnymi
 • kochają ludzi
 • są wszystkożerne
 • strasznie tęsknią
 • tyle w nich miłości ile długości :)
Na cześć wszystkich jamników powstały więc nowe zakładki. Oglądajcie i pamiętajcie, że "klasyczny jamnik to około jeden metr merdającej miłości".


Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

6 komentarzy:

 1. Piękne! Bardzo mi się podobają. A mata samoregenerująca się to po prostu mata, na której można ciąć bez obaw, że uszkodzi się powierzchnię, na której się pracuje :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To taka by mi się przydała, jak skalpelem wycinam wzorki w kartkach :)

   Usuń
 2. wspaniałe! a ten jamnik-pianino jest urzekający:)

  OdpowiedzUsuń
 3. śliczne jamniki, jamniczki :D sama miałam jamniczkę przez 13 lat. Mogę dodać, że są strasznie humorzaste i potrafią się obrażać :D a jak się cieszą to nie da się tego nie zauważyć (przynajmniej moja taka była). Mnie najbardziej się spodobała ostatnia zakładka :) bo albo to są dwa jamniki albo jeden :) zależy jak patrzeć :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To albo wszystkie jamniki takie są, albo moja jest taka jak Twoja :) To właśnie na cześć mojej Kiry powstały te zakładki :) Nie widać drugiej strony zakładki, wtedy nie byłoby wątpliwości, że jest jeden :)

   Usuń

Pozostaw po sobie ślad :) Napisz co o tym sądzisz :) Będę bardzo wdzięczna :)

Copyright © 2016 Sunflower - w wolnej chwili... , Blogger